Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PorTaLPorTaL  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

olmayan sevqiliye ..!!

+2
herogs78
Organick_Jimjime
6 posters
YazarMesaj
Organick_Jimjime
RockerüYe
RockerüYe
Organick_Jimjime

Kadın
Admin Puan :
olmayan sevqiliye ..!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100olmayan sevqiliye ..!! Right_bar_bleue

olmayan sevqiliye ..!! Empty
MesajKonu: olmayan sevqiliye ..!!   olmayan sevqiliye ..!! Icon_minitimeÇarş. Ağus. 27, 2008 11:31 pm

Karanlık ruhumun aydınlık kaynağı bir tanecik sevgilim. Bu ağustos ayında bile sensizliğin verdiği soğukluk her yanımı sarmış ve ben üşümekteyim. Gece olup ta yatağıma uzandığımda seninle koyuyorum başımı yastığa ve seni yaşıyorum aslında benim bile olmadığım yatağımda. Sabahları seninle uyanıyor, seninle güne başlıyorum ve seninle devam ediyor alışılagelmişliklerim. Sen öyle sarmışsın ki yüreğimi başka bir sevinç sığdıramıyorum seninle dolu olan yüreğime. Beni mutlu etmeye yetmiyor mutluluğumu sağlayacak hiç bir şey, çünkü senin hayalinle dolu şu gönlüm, zaten hat safhada mutlu. Ne görüyor, ne duyuyorum başka bir şeyleri, sadece sen. Sadece seni görüyor ve seni duyuyorum her saniyemde.

Belki sen bu mektubu okumayacaksın, bekli de okuduğunda bile sana yazıldığını bilmeyeceksin. Bu mektubum sanadır oysa, sen bilmeyecek olsan da. Evet sana dokunamıyor, seni öpemiyor ve saçlarını okşayamıyorum belki, belki seni sevdiğim fısıldamaları kulağında yankılanmıyor ve belki gözlerim gözlerine bakarak seni çok özlediğimi haykırmıyor düşlerinde. Ama benim düşlerimden hiç çıkmıyor lalelerdeki masumluğu, papatyalardaki aydınlığı ve güllerdeki güzelliği kıskandıran siman. Sensizlik bir sarmaşık gibi sarmış yıldızlarla gök yüzünü paylaşamayan yüreğimi.
Biliyorum buna ilaç değil seni düşlerimde yaşatmak. Ama ben bıkmadan olmayan seni taşıyorum kalbimin en temiz ve gizli köşesinde. Ve şunu diyorum her seni düşündüğümde.

“Kurak topraklardaki çiçeklerin, yağmuru sevmesi seni sevmek ve seni sevmek her yağmur yağdığında hüzünlenip gülümsemek…
Bu mektup temiz duygularla bezenmiş ve satırlara işlenmiş olup, olmayan sevgiliye adanmıştır…

>> ALINTIDIR <<
herogs78
Moderatör
Moderatör
herogs78

Erkek
Lakap : HeRo
Admin Puan :
olmayan sevqiliye ..!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100olmayan sevqiliye ..!! Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: olmayan sevqiliye ..!!   olmayan sevqiliye ..!! Icon_minitimeÇarş. Ağus. 27, 2008 11:32 pm

gecekten cok guseellll=) saol paylasım ıcınn
Organick_Jimjime
RockerüYe
RockerüYe
Organick_Jimjime

Kadın
Admin Puan :

MesajKonu: Geri: olmayan sevqiliye ..!!   olmayan sevqiliye ..!! Icon_minitimeÇarş. Ağus. 27, 2008 11:34 pm

rica ederim x))
Lemoncu x3

Kadın
Admin Puan :
olmayan sevqiliye ..!! Left_bar_bleue1 / 1001 / 100olmayan sevqiliye ..!! Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: olmayan sevqiliye ..!!   olmayan sevqiliye ..!! Icon_minitimePerş. Ağus. 28, 2008 4:35 pm

ayy Sad chok duyquLndım yaa Crying or Very sad
darkness_-_love
Co-admin
Co-admin
darkness_-_love

Kadın
İş/Hobiler : oooo say say bitmez boswer XD
Lakap : elf ; cadı :D ; cirkin ; mawiş gril ; uyuz war bide Xd
Ruh HaLi : olmayan sevqiliye ..!! Vizilt10
Admin Puan :

MesajKonu: Geri: olmayan sevqiliye ..!!   olmayan sevqiliye ..!! Icon_minitimePerş. Ağus. 28, 2008 4:37 pm

guselmiş janm saol yhaa
MaNiaQuaRizMa
SiTe Sahibi
SiTe Sahibi
MaNiaQuaRizMa

Erkek
Lakap : Maniaq[eLF] (ELF insan DemeqTir ..)
Ruh HaLi : olmayan sevqiliye ..!! Ac10
Admin Puan :
olmayan sevqiliye ..!! Left_bar_bleue99 / 10099 / 100olmayan sevqiliye ..!! Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: olmayan sevqiliye ..!!   olmayan sevqiliye ..!! Icon_minitimePerş. Ağus. 28, 2008 6:23 pm

Tşq Ederim GüzeL PayLaşım ..!! x(( EnişTe yoqmu Yhani x(( ÜzüLdüm Baq şimdi Razz
http://mekankolik.to-relax.net
DreaM_AnqeL
Co-admin
Co-admin
DreaM_AnqeL

Kadın
İş/Hobiler : müzik-okL...
Lakap : HoRozunn Dawuqu (; (:
Admin Puan :
olmayan sevqiliye ..!! Left_bar_bleue75 / 10075 / 100olmayan sevqiliye ..!! Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: olmayan sevqiliye ..!!   olmayan sevqiliye ..!! Icon_minitimePerş. Ağus. 28, 2008 6:48 pm

Paylaşm için saol...!!!!
http://mekankolik.to-relax.net
Organick_Jimjime
RockerüYe
RockerüYe
Organick_Jimjime

Kadın
Admin Puan :

MesajKonu: Geri: olmayan sevqiliye ..!!   olmayan sevqiliye ..!! Icon_minitimePerş. Ağus. 28, 2008 7:35 pm

beğendiğinize sevindim arqadaşlarr xD
Organick_Jimjime
RockerüYe
RockerüYe
Organick_Jimjime

Kadın
Admin Puan :

MesajKonu: Geri: olmayan sevqiliye ..!!   olmayan sevqiliye ..!! Icon_minitimePerş. Ağus. 28, 2008 7:39 pm

MaNiaQuaRizMa demiş ki:
Tşq Ederim GüzeL PayLaşım ..!! x(( EnişTe yoqmu Yhani x(( ÜzüLdüm Baq şimdi Razz

enişte yoq senin enişen hiç de olmucak sn üsülmeye devam et o zmn Wink Smile

olmayan sevqiliye ..!!
1 sayfadaki 1 sayfası